17
08
2017

Nõo Lihavürsti naiste rannavõrkpalli karikasarja võitsid Anu Tsirel ja Krista Kotselainen

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle viimasele etapile tuli mängima 6 paari. Üldtabeli esimesest kuuest naiskonnast olid viimasel etapil esindatud neli paari. Oma kuuenda võidu Nõo Lihavürsti karikasarjas võtsid Liisa Soomets ja Heleene Hollas, finaalmängus alistati tublit minekut näidanud Reet Alas ja Merlin Paas. Kolmanda koha mängus olid kindlamad Kadri Leiten ja Kristi Vink.

Karikasarja üldvõidu ja 50.- euro eest kütust Premium7 poolt noppisid viimasel etapil neljandaks tulnud Anu Tsirel ja Krista Kotselainen. Neist kuue punkti kaugusele jäid Liisa Soomets ja Heleene Hollas, kolmandaks tõusid viimase etapiga Kadri Leiten ja Kristi Vink. Kokku osales Nõo Lihavürsti karikasarjas 41 naispaari, kellest kolm esimest lõpetasid sarja kolmekohalise punktisummaga. Nõo Lihavürsti naiste rannavolle karikasarja edetabel on kättesaadav Rannakeskuse kodulehel.

Rannakeskus ja Nõo Lihavürsti karikasarja korraldajad tänavad kõiki osalejaid ja soovivad edukat rannavõrkpalli sisehooaega Nõo Rannahallis!

Naiste rannavolle viimase etapi lõppjärjestus:

  1. Liisa Soomets-Heleene Hollas
  2. Reet Alas-Merlin Paas
  3. Kadri Leiten-Kristi Vink
  4. Anu Tsirel-Krista Kotselainen
  5. Mari-Liis Tasa-Kadri Viil
  6. Eve Unt-Helle Vengerfeldt

Nõo Lihavürsti karikasarja esikolmik:

  1. Anu Tsirel-Krista Kotselainen 126 punkti
  2. Liisa Soomets-Heleene Hollas 120 punkti
  3. Kadri Leiten-Kristi Vink 100 punkti