20
07
2023

Nõo Lihavürsti naiste suvesarja võtsid Kadi Kalm ja Liina Kais

By admin 0

Nõo Lihavürsti rannavõrkpalli suvesarja naiste viimasele etapile registreerus 7 paari. Alagrupi võiduga pääsesid otse poolfinaali Mari Loorman ja Annabel Huik ning Kadi Kalm ja Liina Kais. Veerandfinaali võiduga jõudsid poolfinaali Renate Pikk – Juudit Kure-Pohhomov ning Kadri Leiten ja Reet Alas. Viienda koha mängus jäid peale Maria Roosalu ja Karen Männiste, pronksilahingus Renate Pikk – Juudit Kure-Pohhomov. Finaalmängu võitsid Kadi Kalm ja Liina Kais, kellele see oli kolmas järjestikkune etapivõit.

Nõo Lihavürsti naiste suvesarja võitsid 60 punktiga Kadi Kalm ja Liina Kais, sarja võitjaid autasustas Stebby 60 euro väärtuses kinkekaartidega ning Olerex samuti 60 euro väärtuses kinkekaartidega. Suvesarjas saavutasid teise koha 56 punktiga Annabel Huik ja Mari Loorman ning kolmanda koha 42 punktiga Kadri Leiten ja Reet Alas. Kokku osales Nõo Lihavürsti naiste suvesarja neljal etapil 20 naispaari.

Pühapäeval 23.juulil toimub Rannakeskuses meeste B-taseme turniir algusega kell 14.00. Täpsem info ja registreerimine rannavolle suvesarjade kohta Rannakeskuse kodulehel rannakeskus.ee

Naiste rannavolle 4.etapi lõppjärjestus:

1. Kadi Kalm – Liina Kais
2. Annabel Huik – Mari Loorman
3. Renate Pikk – Juudit Kure-Pohhomov
4. Kadri Leiten – Reet Alas
5. Maria Roosalu – Karen Männiste
6. Marge Läll – Heidi Tuul
7. Kertu Vernik – Laureen Laasik