30
05
2024

Nõo Lihavürsti segapaaride avaetapi võitsid Jaanika Unt ja Mihkel Hiielaid

By admin 0

Rannakeskuse suvesarjadele andsid avalöögi segapaarid, kokku tuli avaetapile mängima 11 paari. Kokku on segapaaridele sel suvel 8 etappi, etapid toimuvad kaheksal järjestikkusel kolmapäeval. Võistkonnad loositi kahe miinuse tabelisse, järgmisel etapil toimub paigutus juba vastavalt jooksvale edetabelile.

Avaetapi plussringist mängisid ennast poolfinaali Reet ja Reimo Alas ning Jaanika Unt ja Mihkel Hiielaid. Läbi miinusringi kadalipu jõudsid kohamängudele Marge Läll ja Kunnar Kangro ning Heidi Tuul ja Mihkel Luidalepp. Veerandfinaali kaotusega kuulus viies koht paaridele Karen Männiste ja Rauno Kink ning Kadri Viil ja Ingemar Liigand.

Poolfinaalidest läksid 2-0 võitudega edasi plussringi võistkonnad, pronksilahingus jäid tulemusega 2-0 peale Läll-Kangro. Kaotuseta võistkondade tulises finaalis said 2-1 võidu Unt-Hiielaid.

Nõo Lihavürsti karikasarja segapaaride rannavolle teine etapp toimub järgmisel kolmapäeval 5.juunil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine suvesarjadele Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Segapaaride rannavolle 1.etapi lõppjärjestus:

1. Jaanika Unt – Mihkel Hiielaid
2. Reet Alas – Reimo Alas
3. Marge Läll – Kunnar Kangro
4. Heidi Tuul – Mihkel Luidalepp
5. Karen Männiste – Rauno Kink
5. Kadri Viil – Ingemar Liigand
7. Kristi Männamets – Kurmo Külm
7. Silja Goroško-Lukjanov – Jakob Goroško
9. Annika Altoja – Nils Holger Sova
9. Marta Kann – Kristjan Unt
9. Ingris Suvi – Aleks Luik