06
07
2021

Nõo Lihavürsti seitsmenda etapi läbisid kaotuseta Kevin Helimets ja Juhan Püvi

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja seitsmendat etappi tuli mängima 11 paari, kes paigutati kahe miinuse tabelisse vastavalt edetabeli punktidele. Plussringi läbisid kaotuseta edetabeli liidrid Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Kevin Helimets ja Juhan Püvi. Miinusringist pääsesid poolfinaali Reimo Alas ja Kaur Kattai ning vennad Tammed. Medalimängudest jäid kõige napimalt välja Johann Olaf Lääne ja Rauno Kink ning Sten Maask ja Janno Järvpõld.

Poolfinaalist edenesid finaali mõlemad plussringist tulnud paarid, kolmanda koha mängu võitsid kogenenumad Alas-Kattai. Väga põnevaks kujunenud finaali võitsid Helimets-Püvi, esimeses geimis olid nende võidunumbrid 25:23 ja teises 16:14. Nõo Lihavürsti karikasarja edetabelit juhivad jätkuvalt Pähn-Kangro 132 punktiga, neile järgnevad 82 punktiga Lääne-Meilus ja 74 punktiga Aaviste-Sedlak.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle kaheksas etapp toimub järgmisel esmaspäeval 12.juulil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 7.etapi lõppjärjestus:
1. Kevin Helimets – Juhan Püvi
2. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
3. Reimo Alas – Kaur Kattai
4. Markus Andreas Tamm – Martin Elias Tamm
5. Johann Olaf Lääne – Rauno Kink
5. Sten Maask – Janno Järvpõld
7. Kristjan Unt – Madis Küüsvek
7. Mihkel Luidalepp – Margus Mooses
9. Siim Päid – Sander Lepp
9. Mario Liiva – Marti Soosaar
9. Rasmus Kivari – Kaimo Ruusalepp