25
07
2023

Nõo Lihavürsti suvesarja eelviimase meeste etapi võitsid Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne, pühapäevasel B taseme turniiril olid võidukad Mihhail Matisinets ja Priit Põntson

By admin 0

Nõo Lihavürsti suvesarja meeste eelviimane etapp mängiti üheksa paariga. Võidukad olid üle pika aja etapil koos mänginud Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne, kes ei kaotanud ainsatki kohtumist. Avaringis sarja üldliidritele kaotanud Hergo Hansman ja Siim Tammearu said poolfinaalis magusa revanši, kuid finaalkohtumises tuli vastaste paremust tunnistada. Kolmandale kohale platseerusid sarja üldliidrid Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro, kes pronksikohtumises alistasid paari Mihkel Luidalepp ja Karl Kuhlberg.

Enne viimast etappi juhivad Nõo Lihavürsti meeste suvesarja edetabelit 96 punktiga Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro. Neist vaid kuue punkti kaugusel on Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne ning kolmandat jagavad 68 punktiga Rauno Kink ja Kaur Kattai ning Mihkel Luidalepp ja Karl Kuhlberg. Sarja üldvõitjale on Stebby pannud välja 100 euro (2×50) väärtuses kinkekaarte ning Olerex 60 euro (2×30) väärtuses kinkekaarte.

Pühapäeval Rannakeskuses toimunud B taseme turniiri võitsid Mihhail Matisinets ja Priit Põntson, kes said ühe kaotuse alagrupis, kuid olid võidukad kohamängudel. Teiseks tulid Alo Pärnasalu ja Reijo Klade, pronksilahingu võitsid Nils Holger Sova ja Kalvi Värton. Kokku oli B tasemeturniiril võistlustules 7 meeskonda.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle viimane etapp toimub esmaspäeval 31.juulil algusega kell 17.00, meeste viimane B taseme turniir 30.juulil algusega kell 14.00. Täpsem info ja registreerimine rannavolle suvesarjade kohta Rannakeskuse kodulehel rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 9.etapi lõppjärjestus:

1. Steven Meilus – Johann Olaf Lääne
2. Hergo Hansman – Siim Tammearu
3. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
4. Mihkel Luidalepp – Karl Kuhlberg
5. Kevin Helimets – Kristo Fedoritš
5. Steven Kabanen – Sander Lepp
7. Marten Leosk – Robin Rohula
7. Mihhail Matišinets – Priit Põntson
9. Martin Kimmel – Madis Küüsvek

Meeste B taseme turniiri lõppjärjestus:

1. Mihhail Matisinets – Priit Põntson
2. Alo Pärnasalu – Reijo Klade
3. Nils Holger Sova – Kalvi Värton
4. Taavi Ivan – Marek Peterson
5. Randel Päästel – Sander Lepp
6. Andreas Oja – Aivo Rüütli
7. Vaido Pechter – Lauri Kinkar