12
07
2022

Nõo Lihavürsti suvesarja kuuendal etapil olid võidukad Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro

By admin 0

Kaheksa meeskonda tuli mängima Nõo Lihavürsti suvesarja meeste kuuendale etapile. Võistkonnad paigutati vastavalt edetabelile kahte neljasesse alagruppi, kust esikoha eest pääses edasi mängima alagruppide 2 paremat.

Esimese alagrupi kaks paremat olid  Hergo Hansman ja Siim Tammearu ning  Kevin Helimets ja Juhan Püvi. Teisest alagrupist mängisid ennast poolfinaalidesse Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Steven Meilus ja Kaur Kattai. Poolfinaalidest väljusid võitjatena Pähn-Kangro ja Hansman-Tammearu, kelle omavahelise duelli võitsid Pähna-Kangro. Pronksimängus olid kindlamad Meilus-Kattai.

Pärast kuut etappi juhivad suvesarja ülinapi eduga Oliver Venno ja Steven Kabanen, kellel on koos 94 punkti. Neist vaid kahe punkti kaugusel on Hergo Hansman ja Siim Tammearu, kellest omakorda kahe punkti kaugusel on Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro.

Nõo Lihavürsti suvesarja meeste rannavolle eelviimane etapp toimub järgmisel esmaspäeval 18.juulil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle suvesarjade kohta Rannakeskuse kodulehel rannakeskus.ee.

Meeste rannavolle 6.etapi lõppjärjestus: 1. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro 
2. Hergo Hansman – Siim Tammearu
3. Steven Meilus – Kaur Kattai
4. Kevin Helimets – Juhan Püvi
5. Rauno Kink – Reimo Alas
6. Henry Maask – Sten Maask
7. Aleks Mõttus – Kurmo Külm
8. Marten Leosk – Oskar Roots