11
06
2024

Nõo Lihavürsti suvesarja meeste avaetapi võitsid Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro

By admin 0

Nõo Lihavürsti suvesarjas startisid sellel aastal viimasena mehed. Kokku tuli mängima koguni 16 paari, kes loositi avaetapile tavapäraselt kahe miinuse tabelisse. Järgnevatel turniiridel arvestatakse paigutusel varem mängitud etappide tulemusi.

Plussringist mängisid ennast poolfinaali Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning Kristo Kollo ja Aleksander Eerma. Miinusringi poolelt võitlesid poolfinaali koha välja Kevin Helimets ja Juhan Püvi ning Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro. Veerandfinaali kaotusega platseerusid viiendale kohale Robin Rohula ja Marten Leosk ning Martin Kimmel ja Ahti Kivi.

Tasavägistest poolfinaalidest väljusid võitjatena Lääne-Meilus, kes alistasid Helimets-Püvi tulemusega 2-1 ning plussringi kaotuse eest võtsid revanši Pähn-Kangro, alistades 2-0 Kollo-Eerma. Pronksimängus olid 2-0 võidukad Kollo-Eerma, finaalmängu võitsid 2-0 Pähn-Kangro.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle teine etapp toimub 1.juulil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Nõo Lihavürsti suvesari jätkub kolmapäeval segapaaride etapiga, täpsem info ja registreerimine rannavolle suvesarjade kohta Rannakeskuse kodulehel rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 1.etapi lõppjärjestus:

1. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro 
2. Steven Meilus – Johann Olaf Lääne
3. Kristo Kollo – Aleksander Eerma
4. Kevin Helimets – Juhan Püvi
5. Robin Rohula – Marten Leosk
5. Martin Kimmel – Ahti Kivi
7. Mihkel Hiielaid – Markkus Koddala
7. Paul Kangro – Jakob Goroško
9. Kevin Kuldma – Kaur Koitla
9. Henry Maask – Aleks Mõttus
9. Raigo Mõts – Mihkel Luidalepp
9. Mihhail Matisinets – Priit Põntson
13. Kaur Kattai – Reimo Alas
13. Maksim Povjakel – Andri Koitla
13. Hans Matute – Andres Matute
13. Tobias Louis Laffranque – Rasmus Piir