20
06
2023

Nõo Lihavürsti suvesarja meeste neljandal etapil jäid võitmatuks Robin Kahu ja Gerdo Pool

By admin 0

Traditsiooniliselt mängiti esmaspäeva õhtul Rannakeskuses Nõo Lihavürsti suvesarja meeste turniir, kuhu kuuma ilmaga tuli mängima 11 meespaari.

Kahe miinuse tabelist jõudsid puhaste paberitega poolfinaalidesse Juhan Püvi ja Kunnar Kangro ning Robin Kahu ja Gerdo Pool. Ühe kaotusega läbi miinusringi jõudsid kõrgemate kohtade eest heitlema Kevin Helimets ja Mihkel Hiielaid ning sarja üldliidrid Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus. Medalimängudelt jäid kõige napimalt välja Rauno Kink ja Kaur Kattai ning Marten Leosk ja Oskar Roots.

Poolfinaalidest läksid võidukalt edasi Kahu/Pool ja Helimets/Hiielaid, kolmanda koha mängus olid võidukad Püvi/Kangro. Finaalmängu ja kogu turniiri võitsid sel aastal esmakordselt Nõo Lihavürsti suvesarjas mänginud Robin Kahu ja Gerdo Pool.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle viies etapp toimub järgmisel esmaspäeval 26.juunil algusega kell 17.00 Rannakeskuses, täpsem info ja registreerimine rannavolle suvesarjade kohta Rannakeskuse kodulehel rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 4.etapi lõppjärjestus:

1. Robin Kahu – Gerdo Pool
2. Kevin Helimets – Mihkel Hiielaid
3. Juhan Püvi – Kunnar Kangro
4. Steven Meilus – Johann Olaf Lääne
5. Rauno Kink – Kaur Kattai
5. Marten Leosk – Oskar Roots
7. Mihhail Matišinets – Priit Põntson
7. Henry Maask – Aleks Mõttus
9. Roland Pajuleht – Madis-Arno Küüsvek
9. Ian Lauk – Ronald Puhk
9. Margus Mooses – Mihkel Luidalepp