19
07
2022

Nõo Lihavürsti suvesarja meeste turniiri võitsid teist nädalat järjest Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro, sarja üldseis on enne viimast etappi erakordselt põnev!

By admin 0

Nõo Lihavürsti suvesarja eelviimasele seitsmendale etapile registreerus 8 meeste paari. Võistkonnad paigutati vastavalt edetabelile kahte neljasesse alagruppi, kust esikoha eest pääses edasi mängima alagruppide 2 paremat.

Esimesest alagrupist pääsesid esikoha eest mängima Hergo Hansman ja Siim Tammearu ning Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro. Teisest alagrupist mängisid ennast poolfinaalidesse Oliver Venno ja Steven Kabanen ning Janno Jõela ja Johann Olaf Lääne. Sarnaselt eelmisele nädalale väljusid poolfinaalidest võitjatena Pähn-Kangro ja Hansman-Tammearu, kelle omavahelise duelli võitsid Pähn-Kangro. Pronksimängus võtsid võidu Venno-Kabanen.

Enne otsustavat viimast etappi on sarja üldseis harukordselt pingeline, võrdselt 110 punktiga jagavad esikohta Venno-Kabanen, Pähn-Kangro ja Hansman-Tammearu. Seega otsustab sarja üldvõitja ja Stebby 100 euroste kinkekaartide omanikud viimane etapp. Punktide võrdsuse korral võetakse esmalt arvesse kõrgemad kohad, nende võrdsuse korral mängitud etappide üldarv ning ka nende võrdsuse korral parem koht viimasel etapil.

Nõo Lihavürsti suvesarja meeste rannavolle viimane etapp toimub järgmisel esmaspäeval 25.juulil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle suvesarjade kohta Rannakeskuse kodulehel rannakeskus.ee.

Meeste rannavolle 7.etapi lõppjärjestus:

1. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro 
2. Hergo Hansman – Siim Tammearu
3. Oliver Venno – Steven Kabanen
4. Janno Jõela – Johann Olaf Lääne
5. Henry Maask – Sten Maask
6. Kristjan Unt – Tamur Viidalepp
7. Sander Lepp – Reimo Alas
8. Marten Leosk – Oskar Roots