06
07
2023

Nõo Lihavürsti suvesarjas võtsid teise järjestikkuse etapivõidu Kadi Kalm ja Liina Kais

By admin 0

Nõo Lihavürsti rannavõrkpalli suvesarja naiste kolmandale etapile tuli võistlema 9 paari. Plussringist jõudsid poolfinaalidesse kogenud Mari Loorman ja Annabel Huik ning Kadi Kalm ja Liina Kais. Miinusringist võitlesid ennast kõrgemate kohtade eest mängima Kadri Leiten ja Reet Alas ning Mari Arak ja Ingris Suvi. Poolfinaalidest läksid võidukalt edasi plussiringi paarid, pronksilahingus olid paremad Leiten-Alas, kullaheitluses Kalm-Kais.

Enne viimast etappi juhivad Nõo Lihavürsti suvesarja edetabelit 40 punktiga Kadi Kalm ja Liina Kais, neist vaid 4 punkti kaugusel on Annabel Huik ja Mari Loorman ning kolmandat kohta jagavad 28 punktiga Maria Roosalu ja Karen Männiste ning Kadri Leiten ja Reet Alas.

Nõo Lihavürsti suvesarja naiste rannavolle viimane etapp toimub ülejärgmisel kolmapäeval 19.juulil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Pühapäeval 9.juulil esmakordselt Rannakeskuses meeste B-taseme turniir algusega kell 14.00. Täpsem info ja registreerimine rannavolle suvesarjade kohta Rannakeskuse kodulehel rannakeskus.ee

Naiste rannavolle 3.etapi lõppjärjestus:

1. Kadi Kalm – Liina Kais
2. Annabel Huik – Mari Loorman
3. Kadri Leiten – Reet Alas
4. Mari Arak – Ingris Suvi
5. Marge Läll – Heidi Tuul
5. Kertu Vernik – Laureen Laasik
7. Annika Altoja – Aleksandra Veršinina
7. Maria Roosalu – Karen Männiste
9. Kristin Petersel – Victoria Korobova