28
06
2022

Nõo Lihavürsti viienda etapi võitjateks krooniti Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne

By admin 0

Nõo Lihavürsti rannavõrkpalli suvesari jätkus meeste neljanda etapiga, kuhu pühade järgselt tuli mängima 11 paari. Võistkonnad paigutati nagu tavaliselt kahe miinuse tabelisse vastavalt suvesarja edetabelile.

Plussringist mängisid ennast kohamängudele eelmise hooaja valitsejad Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Hergo Hansman ja Siim Tammearu. Miinusest võitlesid ennast poolfinaalidesse viimase kahe etapi võitjad Oliver Venno ja Steven Kabanen ning Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne. Veerandfinaali kaotusega lõpetasid turniiri viienda kohaga Karl Kuhlberg ja Mihkel Luidalepp ning Henry ja Sten Maask.

Poolfinaalidest väljusid seekord võitjatena Meilus-Lääne ning Hansman-Tammearu. Finaalis mindi turniiril vastamisi teist korda ja eelringi kaotuse suutsid võiduks pöörata Meilus-Lääne. Kolmanda koha lahingus olid võidukad Venno-Kabanen.

Nõo Lihavürsti suvesarja meeste rannavolle viies etapp toimub järgmisel esmaspäeval 4.juulil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle suvesarjade kohta Rannakeskuse kodulehel rannakeskus.ee.

Meeste rannavolle 4.etapi lõppjärjestus:

1. Steven Meilus – Johann Olaf Lääne
2. Hergo Hansman – Siim Tammearu
3. Oliver Venno – Steven Kabanen
4. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro 
5. Karl Kuhlberg – Mihkel Luidalepp
5. Henry Maask – Sten Maask
7. Roland Pajuleht – Maksim Ševtšenko
7. Karl Jaani – Kristjan Unt
9. Aleks Mõttus – Kurmo Külm
9. Paul Kangro – Sander Lepp
9. Rasmus Kivari – Kerdo Jürisoo