09
06
2017

Noored Siim Tammearu ja Silver Maar üllatasid etapivõiduga Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle teisel etapil

By admin 0

Meeste teisel Nõo Lihavürsti karikasarja etapil Rannakeskuses osales kokku 9 võistkonda. Võistkonnad paigutati kahe miinuse tabelisse vastavalt avaetapil saadud punktidele.

Plussringist otse poolfinaali võitlesid ennast avaetapi kolmandad Dmitri Korotkov ja Ragnar Kalde ning vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet. Miinusringist mängisid neile ennast vastu Siim Tammearu ja Silver Maar ning Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne.  Kõige napimalt jäid poolfinaalist välja Henry Maask ja Martin Lukka ning Maksim Ševtšenko ja Edgars Zalužinskis.

Mõlemas poolfinaalis õnnestus võit võtta miinusringist tulnud paaridel. Tammearu-Maar said magusa revanši Korotkov-Kalde vastu, Meilus-Lääne seljatasid vanameistrid Alas-Leemeti. Finaalis olid kindlamad Tammearu-Maar, kolmanda koha mängus oli rohkem värskust noorematel Korotkov-Kaldel.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle järgmine etapp toimub 15.juunil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 2.etapi lõppjärjestus:

1. Siim Tammearu-Silver Maar
2. Steven Meilus-Johann Olaf Lääne
3. Dmitri Korotkov-Ragnar Kalde
4. Reimo Alas-Tõnu Leemet
5. Henry Maask-Martin Lukka
5. Maksim Ševtšenko-Edgars Zalužinskis
7. Ragnar Pähn-Martin Kammer
7. Meris Pärna-Meelis Pärna
9. Hergo Hansmann-Edvard Notberg