15
06
2022

Oliver Venno ja Steven Kabanen võitsid Nõo Lihavürsti suvesarja meeste teise etapi

By admin 0

Nõo Lihavürsti rannavõrkpalli suvesari jätkus meeste teise etapiga, mille võidu nimel tuli heitlema 14 paari. Võistkonnad paigutati nagu tavaliselt kahe miinuse tabelisse vastavalt suvesarja edetabelile.

Plussringist pääsesid kõrgemate kohtade eest võitlema Oliver Venno ja Steven Kabanen ning  Hergo Hansman ja Siim Tammearu. Läbi miinusringi murdsid poolfinaali Roland Pajuleht ja Maksim Ševtšenko ning Kevin Helimets ja Juhan Püvi. Kõige napimalt jäid kohamängudest eemale Kristjan Unt ja Tamur Viidalepp ning Robin Rohula ja Ronald Puhk.

Poolfinaalidest väljusid võidukalt Venno-Kabanen ja Helimets-Püvi. Eelringis juba mänginud paaride omavahelises finaalkohtumises olid taaskord kindlamad Venno-Kabanen. Kolmanda koha lahingu võitsid Pajuleht-Ševtšenko.

Nõo Lihavürsti suvesarja meeste rannavolle kolmas etapp toimub järgmisel esmaspäeval 20.juunil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Kolmapäeval 15.juunil alustab suvesari naispaaridele, täpsem info ja registreerimine rannavolle suvesarjade kohta Rannakeskuse kodulehel rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 2.etapi lõppjärjestus:

1. Oliver Venno – Steven Kabanen
2. Kevin Helimets – Juhan Püvi
3. Roland Pajuleht – Maksim Ševtšenko
4. Hergo Hansman – Siim Tammearu
5. Kristjan Unt – Tamur Viidalepp
5. Robin Rohula – Ronald Puhk
7. Karl Kuhlberg – Mihkel Luidalepp
7. Sander Lepp – Reimo Alas
9. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro 
9. Hannes Eskla – Rauno Kink
9. Henry Maask – Sten Maask
9. Martin Kimmel – Germo Matt
13. Anti Karm – Uku Saag
13. Kurmo Külm – Raigo Mõts