14
06
2023

Oliver Venno ja Tamur Viidalepp võitsid Nõo Lihavürsti suvesarja meeste kolmanda etapi

By admin 0

Nõo Lihavürsti suvesari rannavõrkpallis jätkus meeste kolmanda etapiga, kui ilusa suveilmaga tuli võistlustulle kümme meespaari. Tavapäraselt paigutati meeskonnad kahe miinuse tabelisse vastavalt Nõo suvesarja reitingule.

Puhaste paberitega jõudsid kohamängudele Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning sel aastal esmakordselt Nõo sarjas kaasa mänginud Oliver Venno ja Tamur Viidalepp. Miinusringist jõudsid poolfinaalidesse Rauno Kink ja Kaur Kattai ning noored Robin Rohula ja Marten Leosk. Medalimängude heitlusest jäid kõige napimalt välja Henry Maask ja Aleks Mõttus ning Mihkel Luidalepp ja Karl Kuhlberg.

Poolfinaalidest marssisid finaali plussringist tulnud võistkonnad, pronksimatšis said magusa võidu Robin Rohula ja Marten Leosk. Kahe kaotuseta paari omavahelises lahingus olid kindlamad Oliver Venno ja Tamur Viidalepp.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle neljas etapp toimub järgmisel esmaspäeval 19.juunil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Kolmapäeval 14.juunil toimub segapaaride teine etapp, täpsem info ja registreerimine rannavolle suvesarjade kohta Rannakeskuse kodulehel rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 3.etapi lõppjärjestus:

1. Oliver Venno – Tamur Viidalepp
2. Steven Meilus – Johann Olaf Lääne
3. Robin Rohula – Marten Leosk
4. Rauno Kink – Kaur Kattai
5. Henry Maask – Aleks Mõttus
5. Mihkel Luidalepp – Karl Kuhlberg
7. Madis-Arno Küüsvek – Reimo Alas
7. Mihhail Matišinets – Priit Põntson
9. Juhan Püvi – Kunnar Kangro
9. Sander Lepp – Kaarel Raidmets