02
07
2019

Ragnar Pähn ja Kristo Fedoritš võtsid Nõo Lihavürsti karikasarjas hooaja teise etapivõidu

By admin 0

Tugeva tuulega tuli Nõo Lihavürsti karikasarja meeste kuuendale etapile mängima 9 meespaari. Võistkonnad paigutati kahe miinuse tabelisse vastavalt edetabeli punktidele.

Plussringist tulid võidukalt läbi edetabeli liidrid Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning Lauri Lehiste ja Priit Tigane. Miinusringist pääsesid esinelikusse Ragnar Pähn ja Kristo Fedoritš ning Hergo Hansman ja Andreas Junkin. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Mario Liiva ja Marti Soosaar ning Kevin Helimets ja Romet Viiber.

Poolfinaalides olid võidukad Meilus-Lääne ja Pähn-Fedoritš, finaalmängus said magusa revanši eelringis kaotatud mängu eest Pähn-Fedoritš. Kolmas koht kuulus SK DUO noormeestele Hansman-Junkin. Nõo Lihavürsti karikasarja liidritena jätkavad 94 punktiga Meilus-Lääne, teist kohta hoiavad 74 punktiga Hansman-Junkin.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle seitsmes etapp toimub järgmisel esmaspäeval 8.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 6.etapi lõppjärjestus: 
1. Ragnar Pähn – Kristo Fedoritš
2. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus
3. Hergo Hansman – Andreas Junkin
4. Lauri Lehiste – Priit Tigane
5. Mario Liiva – Marti Soosaar
5. Kevin Helimets – Romet Viiber
7. Marek Peterson – Koit Vaino
7. Reimo Alas – Tõnu Leemet
9. Priit Laos – Siim Kukk