21
07
2020

Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro jäid eelviimasel Nõo Lihavõrsti etapil alistamatuks

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste üheksandale etapile tuli võistlema 17 meespaari. Plussringist jõudsid poolfinaali edetabeli liidrid Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning vanameistrid Reimo Alas ja Tõnu Leemet. Miinusringist võitlesid ennast kohamängudele Aaron Oliver Aaviste ja Siim Tammearu ning seekord Janno Jõelaga mänginud Johann Olaf Lääne. Viiendale kohale platseerusid veerandfinaali kaotusega Tamur Viidalepp ja Mikk Kesküla ning Oliver Kallion ja Olari Venno.

Poolfinaalidest väljusid võitjatena head hoogu näidanud Pähn-Kangro ja Jõela-Lääne, omavahelises finaalmängus jäid peale Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro. Pronksilahingus pidid vanameistrid tunnistama Aaron Oliver Aaviste ja Siim Tammearu paremust.

Nõo Lihavürsti karikasarja liidritena jätkavad 134 punktiga Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro, teist positsiooni hoiavad 112 punktiga Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning kolmandad on 90 punktiga vanameistrid. SportID 20.- eurose kinkekaardi võitis loosiga Silver Vaino.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle viimane etapp toimub järgmisel esmaspäeval 27.juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 9.etapi lõppjärjestus:

1. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
2. Janno Jõela – Johann Olaf Lääne
3. Aaron Oliver Aaviste – Siim Tammearu
4. Reimo Alas – Tõnu Leemet
5. Tamur Viidalepp – Mikk Kesküla
5. Oliver Kallion – Olari Venno
7. Kevin Helimets – Juhan Püvi
7. Karmo Aros – Viljo Aros
9. Silver Aros – Alo Altermann
9. Sten Maask – Janno Järvpõld
9. Timo Teearu – Silver Vaino
9. Roland Pajuleht – Erik Kergand
13. Martin Elias Tamm – Markus Andreas Tamm
13. Henry Maask – Aleks Mõttus
13. Priit Tigane – Lauri Lehiste
13. Jakob Goroško – Marti Soosaar
17. Kristjan Unt – Madis Küüsvek