01
06
2021

Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro jäid teist nädalat järjest alistamatuks!

By admin 0

Mai viimasel päeval kogunes Nõo Lihavürsti karikasarja teisele meeste etapile 15 paari. Võistkonnad paigutati kahe miinuse tabelisse vastavalt avaetapi punktidele.

Plussringi läbisid kaotuseta avaetapi võitjad Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Timo Raidoja ja Martti Juhkami. Miinusringi kadalipust tulid neile poolfinaali vastu Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning Hergo Hansman ja Siim Tammearu. Veerandfinaali kaotusega jäid viiendat kohta jagama Sten Maask ja Janno Järvpõld ning Mihkel Luidalepp ja Martin Loimet.

Sarnaselt eelmisele nädalale edenesid poolfinaalidest finaali Pähn-Kangro ja Hansman-Tammearu, kolmanda koha duellist väljusid võitjatena Raidoja-Juhkami. Finaalmängus jäid ka seekord peale Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro, võites seega teise etapi järjest.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle kolmas etapp toimub järgmisel esmaspäeval 7.juunil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 2.etapi lõppjärjestus:

1. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
2. Hergo Hansman – Siim Tammearu
3. Timo Raidoja – Martti Juhkami
4. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus
5. Sten Maask – Janno Järvpõld
5. Mihkel Luidalepp – Martin Loimet
7. Henry Maask – Aleks Mõttus
7. Aaron Aaviste – Daniel Sedlak
9. Markus Andreas Tamm – Martin Elias Tamm
9. Kaur Kattai – Reimo Alas
9. Mario Liiva – Marti Soosaar
9. Kristjan Unt – Madis Küüsvek
13. Raigo Mõts – Kurmo Külm
13. Meris Pärna – Sander Pärna
13. Hans-Christian Hausenberg – Karl Liivakant