15
06
2021

Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro vahetasid eelmise nädala hõbedased autasud kuldsete vastu!

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja neljandat etappi alustas 14 paari, kes paigutati kahe miinuse tabelisse vastavalt edetabeli punktidele. Plussringi läbisid kaotuseta üldliidrid Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning edetabeli kolmandad Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus. Miinusringist võitlesid ennast kohamängudele eelmise etapi võitjad Aaron Oliver Aaviste ja Daniel Sedlak ning Hergo Hansman ja Siim Tammearu. Veerandfinaali kaotusega lõpetasid turniiri viienda kohaga Kristjan Unt ja Madis Küüsvek ning Maksim Ševtšenko ja Roland Pajuleht.

Poolfinaalides olid võidukad Pähn-Kangro ja Hansman-Tammearu, finaalis olid taaskord kindlamad Pähn-Kangro. Kolmanda koha heitluses jäid peale Lääne-Meilus. Nõo Lihavürsti karikasarja edetabelit juhivad 78 punktiga Pähn-Kangro, kellele järgnevad 58 punktiga Aaviste-Sedlak. Kolmandat kohta jagavad 54 punktiga Lääne-Meilus ja Hansman-Tammearu.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle viies etapp toimub järgmisel esmaspäeval 21.juunil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 4.etapi lõppjärjestus: 1. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
2. Hergo Hansman – Siim Tammearu
3. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus
4. Aaron Oliver Aaviste – Daniel Sedlak
5. Kristjan Unt – Madis Küüsvek
5. Maksim Ševtšenko – Roland Pajuleht
7. Timo Raidoja – Martti Juhkami
7. Henry Maask – Aleks Mõttus
9. Raigo Mõts – Kurmo Külm
9. Sander Lepp – Paul Kangro
9. Reimo Alas – Kaur Kattai
9. Markus Andreas Tamm – Martin Elias Tamm
13. Mario Liiva – Marti Soosaar
13. Sten Maask – Janno Järvpõld