22
06
2021

Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro võitsid oma neljanda Nõo Lihavürsti karikaetapi

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja viiendat etappi alustas 12 paari, kes paigutati kahe miinuse tabelisse vastavalt edetabeli punktidele. Plussringi läbisid kaotuseta üldliidrid Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Maksim Ševtšenko ja Roland Pajuleht. Miinusringist võitlesid ennast kohamängudele Aaron Oliver Aaviste ja Daniel Sedlak ning Kaur Kattai  ja Tõnu Leemet.  Veerandfinaali kaotusega lõpetasid turniiri viienda kohaga Timo Raidoja ja Martti Juhkami ning Henry Maask ja Aleks Mõttus.

Poolfinaalides olid võidukad plussringist tulnud võistkonnad. Finaali ja ühtlasi turniirivõit läks Pähn-Kangrole, kolmanda koha mängu võitsid Aaviste-Sedlak. Nõo Lihavürsti karikasarja edetabelit juhivad veenva eduga Pähn-Kangro, kellel on viie etapiga koos 98 punkti. Teisel positsioonil on 74 punktiga Aaviste-Sedlak ja kolmandad 64 punktiga Lääne-Meilus.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle kuues etapp toimub järgmisel esmaspäeval 28.juunil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 5.etapi lõppjärjestus: 1. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
2. Maksim Ševtšenko – Roland Pajuleht
3. Aaron Oliver Aaviste – Daniel Sedlak
4. Kaur Kattai – Tõnu Leemet
5. Timo Raidoja – Martti Juhkami
5. Henry Maask – Aleks Mõttus
7. Markus Andreas Tamm – Martin Elias Tamm
7. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus
9. Juhan Püvi – Timo Teearu
9. Meris Pärna – Sander Lepp
9. Devin Põlluste – Peeter Samoldin
9. Kristjan Unt – Madis Küüsvek