20
07
2021

Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro võtsid Nõo Lihavürsti karikasarjas hooaja viienda etapivõidu!

By admin 0

Nõo Lihavürsti karikasarja eelviimasele etapile registreerus 10 meeskonda, mängiti tavapäraselt kahe miinuse süsteemis. Plussringist edenesid poolfinaali edetabeli liidrid Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro ning Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne. Miinusringist pääsesid poolfinaali Aaron Oliver Aaviste ja Hergo Hansman ning Kevin Helimets ja Juhan Püvi. Viies koht seekord paaridele Henry Maask ja Aleks Mõttus ning Kristjan Unt ja Madis Küüsvek.

Poolfinaalist edenesid finaali mõlemad plussringist tulnud paarid. Kahe kaotuseta meeskonna omavahelise mõõduvõtu võitsid Pähn-Kangro, pronksilahingus jäid peale Helimets-Püvi. Nõo Lihavürsti karikasarja üldvõidu on kindlustanud 154 punktiga Pähn-Kangro, neile järgnevad 100 punktiga Lääne-Meilus ja 80 punktiga Maask-Mõttus.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle viimane etapp toimub järgmisel esmaspäeval 26.juulil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 9.etapi lõppjärjestus:

1. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
2. Steven Meilus – Johann Olaf Lääne
3. Kevin Helimets – Juhan Püvi
4. Aaron Oliver Aaviste – Hergo Hansman
5. Henry Maask – Aleks Mõttus
5. Kristjan Unt – Madis Küüsvek
7. Timo Raidoja – Martti Juhkami
7. Reimo Alas – Tõnu Leemet
9. Mario Liiva – Marti Soosaar
9. Mikk Kesküla – Rauno Kink