29
08
2016

Rannakeskuse rannavõrkpallisarja üldvõidu pälvisid naistest Merlin Paas ja Reet Alas ning meestest Steven Meilus ja Martin Loimet

By admin 0

Eelmisel nädalal tõmmati joon alla Rannakeskuse rannavõrkpalli sarjale Tartus. Naistest võitsid viimase etapi üldvõitjad Merlin Paas ja Reet Alas, tesieks tulid Jaanika Jakobson ja Kadri Leiten ning kolmandaks Helle Vengerfeldt ja Anneli Kollo. Meeste viimase etapi võitjateks tulid Reimo Alas ja Tõnu Leemet, teiseks mängisid ennast Anti Kivi ja Ruudo Annus ning kolmandaks Karel Pais ja Kaspar Alev.

Kokku koosnes Rannakeskuse rannavõrkpalli sari kaheksast etapist ja pika hooaja lõpuks said karikasarja üldvõidu Reet Alas ja Merlin Paas. Teiseks tulid Anett Hollas ja Juudit Kure-Pohhomov, kolmandaks Ingrid Kiisk ja Anna Ulst. Järgnesid Kadri Viil ja Krista Kotselainen, Kaisa Karjane ja Dagni Kolga ning Katariina Vengerfeldt ja Krislin Elis Varul. Kokku käis etappidel mängimas 34 naispaari.

Meeste arvestuses osales kokku 40 paari. Sarja üldvõidu võtsid Steven Meilus ja Martin Loimet, teiseks tulid Reimo Alas ja Tõnu Leemet, kolmandaks Silver Koni ja Jarek Tigane. Esikuuikusse mängisid ennast veel Karl Jaani ja Kristo Kollo, Janno Jõela ja Reimo Alas ning Timo Tool ja Hanno Kuslap. Korrladajad tänavad kõik osalejaid ja kohtumiseni 2017.aasta suvel.