27
05
2021

Rannakeskuses esmakordselt mängitud segapaaride etapil jäid alistamatuks Eliise Kohv ja Siim Tammearu

By admin 0

Rannakeskuses käivitus sel aastal uudsena Nõo Lihavürsti karikasari segapaaridele. Avaetapp sattus küll päevale, mil sadas alla terve maikuu vihmanorm, kuid hoolimata sellest tuli mängima 11 paari.

Kahe miinuse tabeli plussringist mängisid ennast poolfinaali Eliise Kohv ja Siim Tammearu ning Annabel Huik ja Aaron Aaviste. Läbi miinusringi tulid neile vastu Marge Läll ja Kunnar Kangro ning Reet ja Reimo Alas. Poolfinaalidest jäid kõige napimalt välja Heidi Tuul ja Mihkel Luidalepp ning Britt Mäekuusk ja Henry Maask, kellele kokkuvõttes tubli viies koht.

Poolfinaalides jätkasid võidukat seeriat Kohv-Tammearu ja Huik-Aaviste, kahe kaotuseta püsinud paari omavahelise lahingu võitsid Kohv-Tammearu. Kolmanda koha mängus jäid peale Reet ja Reimo Alas.

Nõo Lihavürsti karikasarja segapaaride rannavolle teine etapp toimub kahe nädala pärast kolmapäeval 9.juunil algusega kell 17.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine Rannakeskuse rannavolle karikasarjadele Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Segapaaride rannavolle 1.etapi lõppjärjestus:
1. Eliise Kohv ja Siim Tammearu
2. Annabel Huik ja Aaron Aaviste
3. Reet Alas ja Reimo Alas   
4. Marge Läll ja Kunnar Kangro
5. Heidi Tuul ja Mihkel Luidalepp   
5. Britt Mäekuusk ja Henry Maask
7. Kadi Kalm ja Gevin Kalm
7. Kristi Männamets ja Aleks Mõttus
9. Kaidi Kleinson ja Sander Lepp
9. Marta Kann ja Marti Soosaar
9. Annika Altoja ja Nils Holger Sova