04
07
2023

Selle aasta Nõo Lihavürsti tuuliseima etapi võitsid Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro

By admin 0

Kehva suusailmaga tuli rannaliivale Nõo Lihavürsti suvesarja meeste kuuendat etappi mängima 4 meeskonda. Kõik mängisid omavahel läbi ja kolme kindla võiduga võtsid turniirivõidu Ragnar Pähn ja Kunnar Kangro. Kahe võiduga platseerusid teisele kohale Karl Kuhlberg ja Mihkel Luidalepp, kellele järgnesid ühe võiduga Robin Rohula ja Ronald Puhk.

Nõo Lihavürsti meeste suvesarja edetabelit juhivad 70 punktiga Steven Meilus ja Johann Olaf Lääne, neist vaid kahe punkti kaugusel on Rauno Kink ja Kaur Kattai ning 46 punktiga on kolmandal kohal Robin Rohula ja Marten Leosk. Sarja üldvõitjale on Stebby pannud välja 100 euro (2×50) väärtuses kinkekaarte ning Olerex 60 euro (2×30) väärtuses kinkekaarte. Suvesarja üldvõitja selgitamiseks arvestatakse kaheksa parema etapi tulemusi.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle seitsmes etapp toimub järgmisel esmaspäeval 10.juulil algusega kell 17.00 Rannakeskuses, täpsem info ja registreerimine rannavolle suvesarjade kohta Rannakeskuse kodulehel rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 6.etapi lõppjärjestus:

1. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
2. Karl Kuhlberg – Mihkel Luidalepp
3. Robin Rohula – Ronald Puhk
4. Marten Leosk – Oskar Roots